Bloki. Odkryj tajemnice ewolucji bloków nerwowych: Skąd się biorą i jak je pokonać z pomocą innowacyjnego urządzenia!
Bloki. Odkryj tajemnice ewolucji bloków nerwowych: Skąd się biorą i jak je pokonać z pomocą innowacyjnego urządzenia!

O stresie, emocjach, blokach mięśniowych i naszym wyglądzie część II

  • Post author:
  • Post category:Blog

Rozwiniemy dzisiaj temat ewolucji bloku, skąd się bierze? Więc ewolucja bloku w ciele jest następująca. Na początku jest to całkowicie obca struktura, którą odczuwamy. Osoba czuje dyskomfort, skurcz lub ból. Przy tym wyraźnie rozróżnia granice bloku i jest w stanie wyobrazić sobie, że jest to obce ciało – takie jak nóż, gwóźdź, kamień lub lód. Z czasem ciało obce wrasta, człowiek przestaje go odczuwać. Oznacza to, że ciało się przyzwyczaiło . Przyzwyczajamy się do osobistych okoliczności, przyzwyczajamy się do nieznośnych sytuacji, znosimy upokorzenie i ból w związkach itd. Za blokami tego rodzaju może kryć się strach lub osobista cecha charakteru, o której dana osoba wie, uważa ją za negatywną, ale nie zamierza nic z nią zrobić. Uważając to za niemożliwe lub po prostu się przyzwyczaja. W ciele takie bloki są odczuwane jako przewlekłe słabo pojęte napięcie, stale przypominające o sobie.

Dla przykładu…

 Jeśli po traumie psychologicznej osoba wyrobi w sobie silne przekonania lub postawę, która będzie miała wpływ na dalsze jej życie. To bloki ostatecznie zostaną wbudowane w system osobowości. Ponadto, z reguły bloki rzadko istnieją pojedynczo. Preferując „osiedlenie się koloniami”. Każdy z nich wykonuje swoje własne, ściśle określone zadanie. One razem tworzą „siatki” – budujące konstrukcje systemu osobowości.

Bloki są bezpośrednio związane z oddziaływaniem (emocjami) i odpowiedzią organizmu na nie (stan stresu, ból, dyskomfort). Co oznacza, że pojawiają się tam, gdzie wystąpiła blokada impulsu, a nie chaotycznie zajmują pierwsze puste miejsce. Tak więc, jeśli chcesz coś powiedzieć , ale nie powiedziałeś. To będziesz miał specyficzne napięcie szyi, krtani, żuchwy, kości policzkowych, okolicy warg oraz wargi. W momencie kiedy chcesz się rozpłakać ale się powstrzymujesz, twoje czoło i kości policzkowe będą się zaciskać, napięcie rozleje się do nosowo-wargowych fałd i oczu, powodując ściśnięcie klatki piersiowej.

Bloki, Odkryj tajemnice ewolucji bloków nerwowych…

W wyniku powtarzającego się powstrzymywania emocji oraz ciągłych napięć nerwowych. Będą się nawarstwiać coraz to nowe warstwy bloków. Zatem blok jest to jak wielowarstwowe ciasto, gdzie każda następna warstwa wiąże się z podobną do poprzedniej emocją.

Nasze innowacyjne urządzenie pozwala w najprostszy i najskuteczniejszy sposób pozbyć się bloków nerwowo-bólowych oraz zacisków mięśniowych. Pozwala, z dużą dokładnością i bez ingerencji z zewnątrz, wyeliminować. Zgodnie z zasadą pierwszeństwa, istniejące problemy w ciele. Jedynym najważniejszym i najtrudniejszym zadaniem osoby trenującej, jest maksymalne odprężenie podczas ćwiczeń.

Zapraszamy do #QuadroFIT! Pozbądź się bólu i dyskomfortu w ciele, zacznij ŻYĆ!